divendres, 29 de setembre de 2017

Els playbacks tornen un any mes a la Sala Canal

La Sala Canal acollirà un any mes el XXXII Concurs de Playbacks que organitza Junta Central Fallera amb el següent ordre d’actuació:

DIJOUS, 26 D’OCTUBRE 2017
Falla Zapadores – Vicente Lleó amb ‘Maharani’ (modalitat B)
Falla Illes Canàries – Trafalgar amb ‘Ghostbusters’ (modalitat A)
Falla Carters – Litògraf Pascual i Abad amb ‘Summertime’ (modalitat B)
Falla Barri de Sant Isidre amb ‘Crazy Swam’ (modalitat A)
Falla Maria Ros – Santo Tomás amb ‘El regreso de la momia’ (modalitat B)
Falla Mercat de Monteolivete amb ‘Había una vez’ (modalitat A)
Falla García Lorca – Oltá amb ‘Carpe Noctem’ (modalitat B)
Falla Angel del Alcazar – Josep Maestre (modalitat B)

DIJOUS, 2 DE NOVEMBRE 2017
Falla Santiago Rusiñol – Conde Lumiares amb ‘One live movie’ (modalitat B)
Falla San Juan Bosco – Duque de Mandas amb ‘Segunda estrella a la derecha’ (modalitat A)
Falla Barón de Patraix – Cuenca amb ‘Cats’ (modalitat B)
Falla Costa i Borràs – Agustina d’Aragó (modalitat A)
Falla Illes Canàries – Trafalgar amb ‘Un lugar tras el olvido’ (modalitat B)
Falla Dr. Domingo Orozco – Bailèn amb ‘Green lightning’ (modalitat A)
Falla Plaça del Doctor Collado amb ‘Once upon a time...’ (modalitat B)

DIJOUS, 9 DE NOVEMBRE 2017
Falla San José de la Montaña – Teruel amb ‘Inevitable’ (modalitat B)
Falla Arquebisbe Olaechea – Sant Marceli amb ‘Formula magistral’ (modalitat A)
Falla Ceramista Ros – Jose Maria Mortes Lerma amb ‘Los Adams’ (modalitat B)
Falla Cra. Malilla – Illa Cabrera amb ‘Medias Puri’ (modalitat A)
Falla Naquera – Lauri Volpi amb ‘Cake shop’ (modalitat B)
Falla Maria Ros – Santo Tomás amb ‘Magic Las Vegas’ (modalitat A)
Falla Dr. Domingo Orozco – Bailen amb ‘Oh my god’ (modalitat B)

DIJOUS, 16 DE NOVEMBRE 2017
Falla Dr. Alvaro Lopez – S. Juan de Dios amb ‘El molino rojo’ (modalitat B)
Falla Pi i Margall – A. Cervellera amb ‘The get down’ (modalitat A)
Falla Angel Villena – Pintor Sabater amb ‘Amor de plastico’ (modalitat B)
Falla Barón de Patraix – Cuenca amb ‘Internadas’ (modalitat A)
Falla Plaça Segovia – Avd. Dr. Tomás Sala amb ‘Daddy Cool, el musical de Bone’ (modalitat B)
Falla Santiago Rusiñol – Conde Lumiares amb ‘Las reinas del cielo’ (modalitat A)
Falla Monestir de Poblet – Aparici Albiñana “L’Antiga de Campanar” amb ‘Welcome’ (modalitat B)
A banda del concurs de playbacks major, el XXXI Concurs de Playbacks Infantils que organitza també Junta Central Fallera a la Sala Canal reunirà ara als mes menuts per a mostrar les seues actuacions musicals davant d’un públic molt exigent, els xiquets. A continuació vos deixem amb el següent ordre d’actuacions:

DISSABTE, 14 D’OCTUBRE 2017
GRUP B
Falla Mestre Bellver - Mariano Ribera amb ‘ Hocus Pocus’
Falla Dr. Álvaro Lopez – San Juan de Dios amb ‘Tiana y el sapo’
Falla Yecla – Cardenal Benlloch amb ‘Trolls’
Falla Obispo Amigo – Cuenca amb ‘Tributo a ABBA’
Falla L’Alguer – Ing. Rafael Janini amb ‘Nuestro niños y su mundo extraordinario’
INDIVIDUAL
Falla Avd. Ecuador – Alcalde Gurrea amb ‘Dancing’
Falla Periodista Gil Sumbiela – Azucena amb ‘Libertad’
Falla Plaça del Pouet amb ‘Pretty Bird’

DISSABTE, 21 D’OCTUBRE 2017
GRUP A
Falla Duc de Gaeta – Pobla de Farnals amb ‘Casi que no’
Falla Regne de Valencia – Ciscar amb ‘The Skulls Day’
Falla Plaça Segovia – Avd. Dr. Tomás Sala amb ‘Con destino a Broadway’
Falla Maria Ros – Santo Tomás amb ‘Los guardianes de las galaxias’
Falla Santiago Rusiñol – Conde Lumiares amb ‘ELF’
INDIVIDUAL
Falla Josep Maria Bayarri – Los Isidros amb ‘Overcoming’
Falla Garcia Lorca – Oltá amb ‘Todo sobre ruedas’
Falla Barri de Sant Isidre amb ‘Snack’

DISSABTE, 28 D’OCTUBRE 2017
GRUP B
Falla Josep Maria Bayarri – Los Isidros amb ‘Mamma Mia’
Falla Francisco Climent – Uruguay amb ‘Cats’
Falla Manuel Arnau – Cruz Cubierta amb ‘El mundo magico de Trolls’
Falla Maestro Valls – Marino Albesa amb ‘Erase una...’
Falla Chiva – Francisco de Llano amb ‘Cinderella’
INDIVIDUAL
Falla San Jose de la Montaña – Teruel amb ‘Colour or not’
Falla Pi i Margall – A. Cervellera amb ‘El Tesoro’
Falla Yecla – Cardenal Benlloch amb ‘Summer Remix’

DISSABTE, 4 DE NOVEMBRE 2017
GRUP A
Falla Avd. Ecuador – Alcalde Gurrea amb ‘El Tic-Tac del reloj’
Falal Mercado de Castilla amb ‘Cu-Cu Show’
Falla Poeta Alberola – Totana amb ‘Flying in the...’
Falla Molinell – Alboraya amb ‘Noche en el supermercado’
Falla Illes Canàries - Dama d’Elx amb ‘Kung Fu Panda y los 5 furiosos Lopez’
INDIVIDUAL
Falla Maria Ros – Santo Tomàs amb ‘Las Meninas’
Falla Duc de Gaeta – Pobla de Farnals amb ‘El oro de Midas’
Falla Azcárraga - Ferran El Catòlic amb ‘Carta de Hogwarts’

DISSABTE, 11 DE NOVEMBRE 2017
GRUP B
Falla Carteros – Litògraf Pascual i Abad amb ‘Colors’
Falla Ceramista Ros – J. Maria Mortes Lerma amb ‘El Mago de Hoz’
Falla Venezuela – Agustin Sales amb ‘Anastasia’
Falla Espartero – Mestre Plasencia amb ‘Zoo’
Falla Fuencaliente – Lebon amb ‘Technicolor’
GRUP A
Falla General Barroso - Litograf Pasqual i Abad amb ‘Tic-tac, summer’
Falla Fray J. Rodriguez – Pintor Cortina amb ‘Rebelión en las aulas’
Falla Naquera – Lauri Volpi amb ‘The toys are back’